Šaknys ir sparnai

THETA HEALING

GILUMINIŲ ĮSITIKINIMŲ KEITIMAS

 

Gili transformacinė kelionė – meditacija, kuri vyksta užmerktomis akimis, pasineriant į theta bangų dažnį.

 

Metodas, tinkamas:

Įvairiems klausimams spręsti,
Užstrigimams įveikti,
Pusiausvyrai atgauti,
Proveržiui padaryti.

 

Ko tikėtis?

Ar tai bus asmeninės patirtys, santykiai su tėvais, seneliais, antra puse, vaikais, draugais, vadovu, bendradarbiais, pinigais, verslu, sveikata, svajonėmis, pomėgiais, veikla…

Tikslas – pamatyti, ko iš tikrųjų mokeisi tose situacijoje, kam tau jos buvo naudingos,Kad galėtum atrasti vertybes, kurias augini savyje, ir transformuotum savo suvokimą naudojant unikalų ThetaHealing metodą.

Tuomet išgyveni lengvumą ir pilnatvę širdyje, prote, kūne ir sieloje. Atrodo, kad tau užaugo sparnai. Ar tu tiki Kūrėju, Šaltiniu, Visata?

Tuomet šitas metodas kaip tik Tau.

 

ThetaHealing metodo sesija

kai nerandate sprendimų, kodėl kas nors vyksta ar nevyksta jūsų gyvenime, jaučiatės užstrigę, tuomet pasitelkiu intuiciją gilesniam darbui su savimi. Svarbu, kad tikėtumėte, jog yra aukštesnė jėga, kuri mums padeda. Dirbame užsimerkę, nes tuomet smegenys pereina į teta bangų dažnį, kuriame lengviau apčiuopti giliausius įsitikinimus, prisiminti, kada jie susiformavo ir keisti tos situacijos patyrimą, suvokiant visas emocijas, naudas ir pamokas, kurias atnešė ši situacija. Galimas apsikeitimas sesijomis. Trunka nuo 40 minučių iki 1,5 valandos.

Susipažinkite su bendraisiais susitarimais prieš pradedant psichoterapiją

Dažniausiai užduodami klausimai

Psichologas – asmuo,

baigęs psichologijos bakalauro ir magistro studijas universitete, padedantis suprasti ir atpažinti žmogaus mąstymo, jausmų ir elgesio santykį; įveikti distresą keliančias gyvenimo situacijas, kuriose klientui pritrūko žinių ir įgūdžių.

Psichoterapeutas – asmuo,

baigęs pasirinktos krypties psichoterapijos studijas, pagilinęs žinias apie žmogų ir jo santykį su kitais, ir įgijęs psichoterapeuto kvalifikaciją; naudodamas žinias apie žmogaus psichiką ir psichoterapinius metodus, padeda klientui keisti savo elgesį, įveikti problemas, pagerinti asmens gerovę, psichikos sveikatą, sušvelninti ar atsisakyti varginančio elgesio, įkyrumų, įsitikinimų, minčių, emocijų ir pagerinti tarpusavio santykius bei socialinius įgūdžius su aplinkiniais. Klientui pagal jo sunkumų pobūdį psichoterapeutas gali siūlyti trumpalaikę ar ilgalaikę individualią, poros, šeimos ar grupinę psichoterapiją.

Geštalto psichoterapija

į žmogų žiūri kaip į visumą (kūnas, protas, elgesys, emocijos/jausmai, dvasia), pabrėžia to žmogaus asmeninę atsakomybę, gebėjimą save reguliuoti, kūrybiškai prisitaikant prie gyvenimo situacijų. Per kontaktą, santykį su savimi ir kitais esamuoju momentu žmogus gali didinti savo suvokimą, kas, kaip ir kodėl (ne)vyksta, pajusti ir tyrinėti savo norus, poreikius, mintis, emocijas, išgyvenimus bei kurti naujas patirtis eksperimentuojant.

Geštalto psichoterapijos pradininku laikomas F. Perls.

Šį psichoterapijos kryptis tinkama visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų psichinės ir emocinės būsenos.