Šaknys ir sparnai

Organizacijoms

Sistema, ryšys, bendravimas, elgesys

 

 

Žvilgsnis iš šalies praverčia, kai išbandytos visos žinomos galimybės

Susitinkame aptarti jūsų situacijos: bendravimo ir/ar elgesio iššūkių tarp darbuotojų ir kliento.

Analizuojame, kas išbandyta: kas buvo efektyvu ir pasiteisino, o kas ne.

Padedu darbuotojams suprasti kliento psichologiją ir jo elgesio motyvus.

Jūs ieškote sprendimų, mokotės, žinias taikote praktiškai, analizuojate patirtį.

Žvilgsnis iš šalies praverčia, kai išbandytos visos žinomos galimybės.

Susitikime

Analizuoti sistemą
Mokytis apie ryšį, bendravimą, elgesį
Taikyti žinias praktiškai.

Organizacijoms: socialines paslaugas teikiančioms organizacijoms padedu spręsti kilusius nesutarimus su klientais. Bendradarbiaudama su organizacijos komanda, sisteminu informaciją, kuri padeda pamatyti platesnį vaizdą ir ko trūksta, kad tarpusavio bendravimas tarp darbuotojų ir klientų taptų pozityvesnis. Dalinuosi psichologinėmis žiniomis apie žmogaus ir tarpusavio ryšio bei santykių niuansus. Aptariame, atsakomybes, ribas, priežastis ir pasekmes, aktyvų klausymąsi, psichologinio saugumo kūrimą, emocijų valdymą, konfliktų sprendimą, bendradarbiavimą, drąsinimą, motyvavimą, pokyčių siekimą ir t.t.

Kaina ir laikas pagal susitarimą.

Susipažinkite su bendraisiais susitarimais prieš pradedant psichoterapiją

Dažniausiai užduodami klausimai

Psichologas – asmuo,

baigęs psichologijos bakalauro ir magistro studijas universitete, padedantis suprasti ir atpažinti žmogaus mąstymo, jausmų ir elgesio santykį; įveikti distresą keliančias gyvenimo situacijas, kuriose klientui pritrūko žinių ir įgūdžių.

Psichoterapeutas – asmuo,

baigęs pasirinktos krypties psichoterapijos studijas, pagilinęs žinias apie žmogų ir jo santykį su kitais, ir įgijęs psichoterapeuto kvalifikaciją; naudodamas žinias apie žmogaus psichiką ir psichoterapinius metodus, padeda klientui keisti savo elgesį, įveikti problemas, pagerinti asmens gerovę, psichikos sveikatą, sušvelninti ar atsisakyti varginančio elgesio, įkyrumų, įsitikinimų, minčių, emocijų ir pagerinti tarpusavio santykius bei socialinius įgūdžius su aplinkiniais. Klientui pagal jo sunkumų pobūdį psichoterapeutas gali siūlyti trumpalaikę ar ilgalaikę individualią, poros, šeimos ar grupinę psichoterapiją.

Geštalto psichoterapija

į žmogų žiūri kaip į visumą (kūnas, protas, elgesys, emocijos/jausmai, dvasia), pabrėžia to žmogaus asmeninę atsakomybę, gebėjimą save reguliuoti, kūrybiškai prisitaikant prie gyvenimo situacijų. Per kontaktą, santykį su savimi ir kitais esamuoju momentu žmogus gali didinti savo suvokimą, kas, kaip ir kodėl (ne)vyksta, pajusti ir tyrinėti savo norus, poreikius, mintis, emocijas, išgyvenimus bei kurti naujas patirtis eksperimentuojant.

Geštalto psichoterapijos pradininku laikomas F. Perls.

Šį psichoterapijos kryptis tinkama visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų psichinės ir emocinės būsenos.